Home

jahoda chrám džem patrik vajda futbal vták fáma pridať

Vo Zvolene sme vyhrali s Popradom bez problémov 4:0 | MFK Dukla Banská  Bystrica
Vo Zvolene sme vyhrali s Popradom bez problémov 4:0 | MFK Dukla Banská Bystrica

VIDEO Trnava pod Urpínom len s remízou, Senica si doma poradila s Košicami  | Športky.sk
VIDEO Trnava pod Urpínom len s remízou, Senica si doma poradila s Košicami | Športky.sk

FUTBAL: Druhá liga - Lukáš Migala z Dukla Banská Bystrica (rozhovor) |  SPORTNET
FUTBAL: Druhá liga - Lukáš Migala z Dukla Banská Bystrica (rozhovor) | SPORTNET

Diagnóza jedenásťnásobná trieštivá zlomenina, na čele má tri titánové  platničky. Vajda si - SME | MY Banská Bystrica
Diagnóza jedenásťnásobná trieštivá zlomenina, na čele má tri titánové platničky. Vajda si - SME | MY Banská Bystrica

Patrik Vajda - Soccer player profile & career statistics - Global Sports  Archive
Patrik Vajda - Soccer player profile & career statistics - Global Sports Archive

Galéria k článku: VIDEO Trnava suverénna v súboji Spartakov: Trenčín  nezaváhal, Masaryk spasil Ružomberok - fotografia 2/6 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Trnava suverénna v súboji Spartakov: Trenčín nezaváhal, Masaryk spasil Ružomberok - fotografia 2/6 | Sportky

Slovenský pohár: Slovan aj Trnava vyhrali v semifinále 1:0 - Fotografia č.1  | Nový Čas
Slovenský pohár: Slovan aj Trnava vyhrali v semifinále 1:0 - Fotografia č.1 | Nový Čas

Dukla nestačila na Nitru - SME | MY Banská Bystrica

10 najdrahších stopérov Fortuna ligy podľa Sport7.sk | Šport7.sk

Mestská Dukla ide v pohári ďalej, v Slovenských Ďarmotách vyhrala 6:0 +  HLASY
Mestská Dukla ide v pohári ďalej, v Slovenských Ďarmotách vyhrala 6:0 + HLASY

Aj toto prináša futbal. Prečo Vajda napálil loptu do brvna vlastnej brány?

Vajda, Nagy a Boszorád sa stali posilami ETO FC Györ

2.liga 2019/2020 5.kolo O postup do FL FK Dubnica nad Váhom - MFK Dukla  Banská Bystrica | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
2.liga 2019/2020 5.kolo O postup do FL FK Dubnica nad Váhom - MFK Dukla Banská Bystrica | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Stopéra Patrika Vajdu skúšajú v Bohemians 1905

Patrik Vajda – Seznam.cz

Trnava podľahla mestu pod Urpínom, Moravce Senici - SITA.sk

Patrik Vajda | SPORTNET

MFK Dukla B. Bystrica - FK Pohronie - fotogaléria - mybystrica.sme.sk - SME  | MY Banská Bystrica
MFK Dukla B. Bystrica - FK Pohronie - fotogaléria - mybystrica.sme.sk - SME | MY Banská Bystrica

10 slovenských futbalistov, ktorí hľadajú nový klub | Šport7.sk

FUTBAL-CL: Tren?ín - Banská Bystrica Sprava: Patrik Vajda z FK Dukla Banská  Bystrica a Moses Daddy Simon z AS Tren?ín po?as dohrávky 22. kola Corgo?  ligy v zápase medzi AS Tren?ín a
FUTBAL-CL: Tren?ín - Banská Bystrica Sprava: Patrik Vajda z FK Dukla Banská Bystrica a Moses Daddy Simon z AS Tren?ín po?as dohrávky 22. kola Corgo? ligy v zápase medzi AS Tren?ín a

Róbert Pich - Fotka 12 z 32 - SITA.sk

Trenčín zdolal v príprave Slaviu, Senica remizovala s Třincom - Dobré noviny

Slovan opäť víťazí: Výhru vybojoval aj v šlágri s Podbrezovou | Nový Čas

Majster zo Žiliny nezačal jar dobre, Bystrica získala cenné tri body |  Športky.sk
Majster zo Žiliny nezačal jar dobre, Bystrica získala cenné tri body | Športky.sk